MG Grupa

MG GRUPA

– to zespół firm powiązanych wspólnym systemem kapitałowym oraz wspólnym systemem kontroli jakości realizowanych usług. Strategiczne partnerstwo opiera się na wzajemnym wspieraniu się członków grupy przy realizacji wspólnych projektów, jak i też autonomicznych zadań. Lokalizacja MG GRUPY w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania, stolicy i gospodarczego serca Wielkopolski, korzystna względem głównych szlaków komunikacyjnych w regionie, jest istotnym atutem grupy oraz jej poszczególnych członków.

MG PROJEKT

– to biuro projektowo-konstrukcyjne działające na rynku usług wizualizacyjnych zarówno dla klientów jak i na potrzeby MG Grupy. MG PROJEKT zajmuje się koncepcją projektów wizualnych i specjalistycznych, począwszy od fazy analizy zadania, aż po finalnie uzgodniony projekt techniczny do celów produkcyjnych, w tym produkcji prototypowej i krótkoseryjnej.

MG PERFEKT

– to firma o profilu handlowo-marketingowym, działająca dla klientów a także jako specjalistyczne wsparcie w ramach MG GRUPY – zależnie od charakteru i stopnia kompleksowości zlecenia może przejąć rolę centralnego ośrodka koordynacji i zarządzania projektem. MG PERFEKT dba o kontakty z zewnętrznymi partnerami handlowymi oraz prowadzi regularne badania rynku w celu pozyskania klientów i zleceń z Polski i całej Europy.

MG FAKTORIA

– to firma produkcyjna z szerokim wachlarzem możliwości realizacji zleceń w zakresie obróbki drewna, stali, aluminium, tworzyw sztucznych, reklamy i druku. MG FAKTORIA zajmuje się wytwarzaniem produktów przeznaczonych do realizacji stoisk targowych, jak i produkcją kompletnych indywidualnych lub systemowych rozwiązań wyposażania sklepów. Ponadto MG FAKTORIA posiada doświadczenie w produkcji specjalistycznej, w tym krótkich serii, oraz w prototypowaniu produktów w oparciu o indywidualne zlecenia i zapotrzebowania klienta – począwszy od opracowywania dokumentacji technicznej, poprzez dobór technologii materiałowo-produkcyjnej, aż po konfekcjonowanie finalnego produktu. MG FAKTORIA oferuje klientom bezpośrednim oraz w ramach MG GRUPY funkcjonalnie i ekonomicznie optymalne rozwiązania, niezależnie od kategorii produktu lub stopnia jego zaawansowania. Całość produkcji opiera się o własne zaplecze technologiczne, między innymi nowocześnie wyposażoną stolarnię, ślusarnię, spawalnię itd. MG FAKTORIA dysponuje ponadto działem produkcji specjalistycznej elementów reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, w tym własnymi maszynami do druku wielkoformatowego i pracownią plastyczną. MG FAKTORIA jest głównym wykonawcą w ramach MG GRUPY, co umożliwia kompleksową realizację zamówień w szerokim zakresie.

MG TRAMO

– to firma logistyczna, świadcząca jednocześnie profesjonalne usługi serwisowo-montażowe w ramach MG GRUPY jak i bezpośrednio dla klientów zewnętrznych. MG TRAMO dysponuje szerokim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług logistycznych i montażowo-serwisowych na terenie Polski i całej Europy.